WellDerma face lifting pad Veido masažuoklis

 • WellDerma face lifting pad Veido masažuoklis

  Kaina 2800
  Prekė išparduota.
  Susisiekite
  Gamintojas
  Prekės ženklas
 • Masažuoklis skirtas veido kontūro masažui, suteikia kėlimo efektą ir padeda mažinti raukšles. Apsaugo nuo ankstyvų senėjimo požymių ir pagerina odos stangrumą ir elastingumą
  Masažuoklio pagalba atliksite veiksmingą veido masažą, palengvinsite patinimus, taip pat paryškinsite veido kontūrus ir suformuosite V liniją, apsaugosite nuo dvigubo smakro susidarymo ir nuo odos suglebimo.

  Daugiafunkcinis masažuoklis tinka dviem masažo būdams:

  Viršutinė dalis, suformuota kaip kampas, atlieka kėlimo masažą, kuris padeda pabrėžti veido kontūrus, suformuoti V liniją ir nuimti nuo dvigubą smakrą;
  Specialus daugialypis rutulys su platinos danga masažuoklio apačioje yra skirtas plonos ir ypač jautrios odos akupunktūriniam masažui mimikos raukšlių ir raktikaulių srityje. Padeda sutvirtinti odą, taip pat atpalaiduoti raumenis.
  Masažuoklis gali būti naudojamas ne tik ant veido, bet ir ant kūno raktikaulių, dilbio, apatinės nugaros dalies ir kojų srityje, kad būtų išlaikytas odos elastingumas ir išvengta suglebimo.

  Ergonomiškas masažuoklio dizainas leidžia kokybiškai išlavinti visus veido raumenis, jų nepažeidžiant ir netempiant odos. Pagaminta iš medicininio plieno, padengto platina. Tinka net jautriai odai.
  Dydis: 52x150x20 mm.
   Naudojimas: Veidui: Masažo linijomis veskite išilgai smakro, akių, raukšlių, skruostikaulių ir kaktos. Masažuokite švelniais sukamaisiais judesiais.

  Kūnui: masažuokite dilbį, raktikaulį, rankas nuo alkūnės ir aukščiau, kojas ir apatinę nugaros dalį kaip akupunktūrinį masažą.
  Galima naudoti ant serumų, kremų ir kaukių.
   

  wellderma veido masazuokliai

   

  WellDerma veido masazuokliai

   

  WellDerma veido masazuokliai

 • Alternatyvios prekės